DWUNASTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU, 21 czerwca 2026

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1.Trwamy w miesiącu poświęconym Najświętszemu Sercu Pana Jezusa.  W naszym kościele codziennie o godz.17.30  celebrujemy nabożeństwo czerwcowe, podczas którego śpiewamy Litanię do Serca Pana Jezusa. 

2. We wtorek, 23 czerwca, obchodzimy Dzień Ojca. Naszymi modlitwami obejmiemy wszystkich ojców z naszej wspólnoty parafialnej, aby godnie i z miłością wypełniali swoje obowiązki w codziennych staraniach o własne rodziny.

3. W środę, 24 czerwca, przypada uroczystość Narodzenia Świętego Jana Chrzciciela, który przygotował drogę Panu Jezusowi.

4. W piątek, 26 czerwca, kończy się rok katechetyczny i szkolny. Przypominam dzieciom, młodzieży i rodzicom, że każde dzieło, aby przyniosło dobre owoce, by było dobrze zakończone, powinno być ofiarowane Panu Bogu. Warto w modlitwach nie tylko prosić, ale i dziękować za otrzymane dobro, za przeżyty czas z Bogiem.

Msza św. dla młodzieży z II Liceum Ogólnokształcącego im. Janusza Korczaka w Wieluniu zostanie odprawiona o godz. 7.00.

Dla Szkoły Podstawowej nr 4 i Bieniądzic zostanie odprawiona o godz. 8.00.

Dla Szkół Katolickich w Wieluniu zostanie odprawiona o godz. 9.00.

5. U progu czasu wakacyjnego pamiętajmy, że od Pana Boga i Jego przykazań nie ma wakacji, a na urlop warto zabrać ze sobą różaniec, modlitewnik lub Pismo Święte. Nie zapominajmy też, że każda niedziela jest drogowskazem na wakacyjnej drodze.